قوانين سيفا و محتواي وب سايت

طراحي وب سايت سيفا بصورت اختصاصي توسط تيم توسعه سيفا توليد شده است كه مجوزهاي استفاده از اين مفاهيم مطابق با قوانين اشاره شده در ذيل مجاز مي باشد.

محتواهاي متني

سيفا يك انجمن كوچك است كه به هيچ ارگان دولتي يا خصوصي در حال حاضر تعلق نداشته، لذا بنابر ديدگاه انتشار مطالب آزاد روي اينترنت فعاليت مي كند. اين مطالب بطور ويژه در بازه زماني كنوني در حوزه تكنولوژي هاي مرتبط در حوزه اينترنت و وب، برنامه نويسي و دستگاه هاي مرتبط در اين حوزه مي باشد. مطالبي كه روي وب سايت انتشار داده شده است يا بصورت اختصاصي توسط اعضاي سيفا تدارك و نوشته شده است يا از منابع موجود روي اينترنت استخراج شده اند كه در اين موارد منابع مربوطه در انتهاي محتوا اشاره خواهد شد. سيفا هيچ مسئوليتي در خصوص صحت كامل اين اطلاعات نداشته و صرفا به منظور توزيع اطلاعات فني در حوزه هاي مربوط مطالب انتشار داده خواهند شد.

محتواهاي تصويري

در بين مطالبي كه روي وب سايت انتشار يافته است اغلب از تصاوير مرتبطي استفاده شده است كه در صورتي كه اين مطالب بصورت اختصاصي توسط تيم توسعه وب سايت سيفا ايجاد شده باشند بدون ذكر منبع آورده خواهند شد، كه استفاده از اين تصاوير توسط بازديدكنندگان وب سايت براي اهداف شخصي يا تجاري با ذكر منبع مجاز مي باشند و در صورتي كه مي خواهيد بصورت اختصاصي روي آنها تغييراتي را اعمال كنيد با كسب مجوز از طريق كانال هاي ارتباطي سيفا مجاز است. البته با تفكر انتشار آزاد مطالب در صورتي كه كاربران تمايل به استفاده از فايل هاي اصلي اين گرافيك ها را داشته باشند با درخواست كتبي از طريق پست الكترونيكي اين فايل هاي گرافيكي در اختيار چنين كاربراني قرار خواهد گرفت.

محتواهاي چندرسانه اي

استفاده از مطالب چندرسانه اي تنها با كسب اجازه از مدير وب سايت سيفا مجاز مي باشد. در صورتي كه از محتواهاي چندرسانه اي ديگر روي اينترنت استفاده شده باشد منبع آن ذكر خواهد شد ولي سيفا هيچ مسئوليتي در خصوص بازپخش اين مطالب نخواهد داشت.

مجوز استفاده از كدها و قالب هاي نمايشي

همانطور كه مي دانيد وب سايت سيفا با پيگيري و طراحي روي تكنولوژي هاي متن باز توسعه يافته است لذا هرگونه بهره برداري و استفاده از كدهاي استايل يا اسكريپت هاي براي اهداف شخصي و تجاري مجاز مي باشد اما فقط استفاده از مفاهيم وب سايت منوط به ارجاع كدها به اين صفحه قوانين سيفا از شما درخواست مي شود. در طراحي وب سايت از مديريت محتواي متن باز جوملا و در طراحي قالب نمايشي وب سايت سيفا از تكنولوژي بوت استرپ و اسكريپت هاي مختلفي در توليد ماژول ها و پلاگين هاي توسعه داده شده استفاده شده است كه براي پيگيري هر يك از اين تكنولوژي ها مي توانيد به وب سايت هاي مرجع آنها مراجعه كنيد كه در ادامه عناوين و آدرس هاي ارجاع به سايت تكنولوژي ها آورده شده است:

Joomla

Bootstrap

Less CSS

Glyphicons

jQuery

 

  • دسته: main-contents
  • بازدید: 2081